תומר בסרטון כניסה מרשים

תומר המוכשר החליט שהוא הולך להטיס באחד המקומות היפים בארץ, ים המלח. אם נתעלם לרגע מהעובדה שהוא אשכרה הלך לאיזור הבולענים ברגל, הוא מביא לנו פה סרטון שמצליח להעביר את האווירה של המקום ולספר לנו סיפור ע"י טיסה נעימה ועריכה טובה, לא עוד טיסה מלוקיישן מזדמן עם 390 ספליט אסים.. תומר, הרשמת. לא ברור לי איך חמקת לנו מתחת לראדר, אני לערוץ שלך נרשמתי.

גיא זהבי – האיש, המכונה והנסיך, בסרטון פשוט מעולה

למי שלא מכיר את גיא, מדובר באחד האנשים המוכשרים שיש לנו בארץ, לא רק שהוא מכונת מירוצים משומנת הייטב הסגנון שלו בפריסטייל פשוט תענוג לצפיה, העריכות מושקעות, ובאמת לא ברור לנו איך יש לו פחות מ 500 עוקבים ביוטיוב – לא מאמינים – תראו את שלושת הסרטונים האחרונים בערוץ שלו.

פילטרים – אבקת הקסמים של BetaFlight

פילטרים, הרבה מאוד נכתב על כל סוגיית הפילטרים סביב בטא 3.3 ו 3.4 אבל אחד השינויים היותר מגניבים ( כלומר אם אתם חנג'ים כמונו ודברים כאלו מגניבים אתכם) דווקא נעשה ב 3.5, וזוהי התכונה היחידה שלא דיברנו עליה כאן בפוסט הקודם.

FRIL3K FPV Race @ Herzeliya Stadium

In 3/6/16 we will gather again to compete, this time as part of the qualifying stage for Aerial Grand Prix world championship. The competition will include a 3 km-long route that requires battery replacement at pit-stops. Who will be the fastest? Who will run strategy? Sure it will be amazing!! 11:00 am – Read more…